Homosexuálna revolúcia

Autor: Marek Nikolov | 18.5.2008 o 21:04 | Karma článku: 6,13 | Prečítané:  2000x

Od januára tohto roka majú homosexuáli v Európe a aj na Slovensku právo adoptovať si deti.

Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) v Štrasburgu totiž vo svojom rozsudku z 22. 01. 2008 vo veci E. B. proti Francúzsku rozhodol, že homosexuálni jednotlivci, ktorí žiadajú o adopciu dieťaťa, musia mať rovnaké práva ako heterosexuálni žiadatelia. Podľa tohto rozhodnutia musia mať homosexuáli v krajinách, kde je zákonom umožnená adopcia dieťaťa jednotlivcom (a teda aj na Slovensku), možnosť adoptovať si dieťa a vychovávať ho v domácnosti so svojím partnerom/partnerkou.

Úlohou ESĽP je uplatňovať Európsky dohovor o ľudských právach a kontrolovať jeho dodržiavanie v členských štátoch Rady Európy.

 

Je zrejmé, že:

  • Európsky dohovor o ľudských právach sa o práve homosexuálov žiadať o adopciu nikde nezmieňuje;
  • Demokraticky legitimované orgány európskych štátov, ktoré dohovor ratifikovali, nemali zámer takéto právo homosexuálom priznať;
  • Vo veľkej väčšine členských štátov Rady Európy by takéto ustanovenie nemalo šancu uspieť v demokratickom legislatívnom procese;
  • Sám ESĽP ešte v r. 2002 v rozsudku Fretté proti Francúzsku priznal členským štátom právo zamietnuť žiadosť o adopciu pre homosexuálny životný štýl žiadateľa.

Je očividné, že sudcovia ESĽP sa stavajú do pozície celoeurópskeho zákonodarcu a neplnia svoju úlohu ochrancov a uplatňovateľov Európskeho dohovoru o ľudských právach, ale využívajú svoje postavenie na pretláčanie vlastných ideologických stanovísk proti vôli väčšiny Európanov. Rozsudok ESĽP nezohľadnil právo dieťaťa na jeho zdravý osobnostný rozvoj. Morálne, spoločensky a právne degradoval rodinu založenú na manželstve muža a ženy ako ideálne a prirodzené prostredie pre prijatie a výchovu dieťaťa. Toto rozhodnutie bude mať katastrofálne dôsledky na identitu adoptovaných detí a ich vnímanie modelu rodiny.

 

Zdravý rozum a skúsenosti rodičov hovoria, že deti sa najviac učia napodobňovaním vzorov najmä vo svojej rodine a najbližšom okolí. Rola otca a rola matky sú jednoducho pre správny vývoj dieťaťa nezastupiteľné. Potvrdzujú to aj renomované zahraničné štúdie (napr. Dr. Katarine Kot  http://rodina.pastorbonus.sk/plugins/studie/upload/Katherine_Kot_27.pdf ), že až 12% detí žijúcich v homosexuálnej domácnosti sa sami stanú homosexuálne orientovanými. V praxi to znamená nárast homosexuálne orientovaných jednotlivcov v spoločnosti. Prehĺbenie demografickej krízy v Európe dostáva z najvyšších miest zelenú.

 

Sme živými svedkami homosexuálnej revolúcie. Revolúcia je to preto, že homosexuáli budú môcť obísť platnú legislatívu vo vyše 40 štátoch Európy a prostredníctvom súdov sa domôcť adopcie detí.

 

Ak nesúhlasíte s adopciou detí homosexuálmi, zašlite svoj vlastný protest na predsedu parlamentného zhromaždenia Rady Európy z www.pastorbonus.sk

 

Svojím protestom vyjadríte podporu rodine založenej manželstvom muža a ženy a právam dieťaťa na zdravý osobnostný rozvoj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Penta, Rusko alebo Technopol. Kočner využíva zmenky často, v minulosti to riešila aj SIS

Kočner chcel podľa SIS získať aj zmenky, ktoré takmer položili Dzurindovu vládu.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto už neprejde ani Kočnerovi

Kočner nie je nič iné ako historická anomália, relikt mafiánskych deväťdesiatych rokov.

EKONOMIKA

Pre eseročky chystajú nové pravidlá. Odborníci hovoria o šikane

Richter ich chce viac kontrolovať.


Už ste čítali?